Ve dnech 3. a 4. června 2016 jsem se zúčastnili prvního ročníku Dronfestu – akce zaměřené na drony a jejich použití.

Návštěvníkům jsme prezentovali výsledky naší práce – naše filmové záběry. Ty budily velký zájem a před velkou obrazovkou se tvořily zástupy diváků.

Předváděli  jsme naživo gimbaly Gremsy, které sami používáme při práci a které dovážíme na náš trh. Měli jsem vystaven model H3 osazený Panasonicen GH4 a velký H16 osazený kamerou Red Epic Dragon. Na H16kce jsme měli i HD downlink pro přenos obrazu Amimon Connex a obrázek přenášeli naživo na obrazovku. Preciznost stabilizace velké kamery i kvalita přenášeného obrazu byla pro většinu návštěvníků velkým překvapením.

Kromě toho jsme si také užili příležitost setkat se a podiskutovat s kolegy z ostatních firem.

Děkujeme touto cestou pořadatelům za perfektně připravenou akci.

V neposlední řadě děkujeme také Eniac Digital Cinema za poskytnutí Red Epic Dragon.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“4″ exclusions=“7″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“24″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]